Legowisko dla psa Magic Dog Folklor 2 ze zdejmowanym pokrowcem
Jeśli szukasz legowiska w najmodniejszym od lat folklorystycznym wzorze to legowisko dla psa Folklor..
Legowisko dla psa Magic Dog Folklor ze zdejmowanym pokrowcem
Legowisko dla psa w najmodniejszym wzorze folklorystycznym. Wykonane z tkaniny odpornej na zadrapani..
Legowisko dla psa Magic Dog Luna ze zdejmowanym pokrowcem
Legowisko dla psa wykonane z tkaniny odpornej na zabrudzenia i ścieranie, której nie czepia się sier..
Legowisko dla psa Magic Dog Meduza brązowe kości
Legowisko dla psa Magic Dog Meduza - legowisko o niezwykłym, oryginalnym kształcie, idealne dla mnie..
Legowisko dla psa Magic Dog Meduza czarna siateczka
Legowisko dla psa Magic Dog Meduza - legowisko o niezwykłym, oryginalnym kształcie, idealne dla mnie..
Legowisko dla psa Magic Dog Meduza czerwone łapki
Legowisko dla psa Magic Dog Meduza - legowisko o niezwykłym, oryginalnym kształcie, idealne dla mnie..
Legowisko dla psa Magic Dog Meduza folklor
Legowisko dla psa Magic Dog Meduza - legowisko o niezwykłym, oryginalnym kształcie, idealne dla mnie..
Legowisko dla psa Magic Dog Meduza Good Dog niebieski
Legowisko dla psa Magic Dog Meduza - legowisko o niezwykłym, oryginalnym kształcie, idealne dla mnie..
Legowisko dla psa Magic Dog STANDARD 100/80
Wymarzonym i wygodnym miejscem dla każdego pupila będzie legowisko Magic Dog. Wykonany w Polsce prod..
Legowisko dla psa Magic Dog STANDARD 120/100
Odpowiednie legowisko to najwyższy komfort każdego pupila! Legowisko Magic Dog to połączenie wytrzym..
Legowisko dla psa Magic Dog STANDARD 50/40
Każdy pies zasługuje na to, by się dobrze wyspać. Zadbaj o to i wybierz legowisko Magic Dog! Ciesząc..
Legowisko dla psa Magic Dog STANDARD 70/60
Legowisko Magic Dog Standard 70/60 to miejsce do spania małych i średnich psów. Miękkość i wytrzymał..
Legowisko dla psa Magic Dog ze zdejmowanym pokrowcem LUX 100/80
Legowisko Magic Dog to połączenie zewnętrznej części i wypełnienia, które stanowi najwyższej jakości..
Legowisko dla psa Magic Dog ze zdejmowanym pokrowcem LUX 120/100
Legowisko Magic Dog to bardzo przytulny, niezwykle miękki i wytrzymały produkt, który z pewnością po..
Legowisko dla psa Magic Dog ze zdejmowanym pokrowcem LUX 50/40
Wymarzone miejsce do odpoczynku dla małego psa to legowisko Magic Dog! Wytrzymała, miękka tkanina ko..

Legowisko dla psa

O tym jak kupić odpowiednie legowisko dla psa
Legowisko dla psa to podstawowy element wyposażenia każdego posiadacza czworonoga. Dlatego niezwykle ważny jest dobór odpowiedniego legowiska, tak aby służyło naszemu psu długie lata. Legowiska dla psów Magic Dog powstały w wyniku wieloletnich poszukiwań legowiska idealnego dla naszego pupila. Dzięki temu, że nasze legowiska są testowane przez nasze psy, macie Państwo pewność, że legowisko dla psa od producenta Magic Dog będzie nie tylko estetycznie wykonane i ładne, ale także odpowiednio trwałe oraz zapewni psu odpowiednie podparcie kręgosłupa.

Jakie powinno być idealne legowisko dla psa?
Legowisko dla psa powinno być przede wszystkim wytrzymałe czyli odporne na zniszczenia oraz dopasowane do rozmiarów naszego zwierzęcia. O tym jak dokładnie dobrać legowisko dla psa do jego wielkości szerzej opisujemy w naszym poradniku. Najważniejsze dla naszego psa jest to, aby legowisko było w odpowiednim rozmiarze, obojętnie czy jest to legowisko dla dużego psa czy szukamy legowiska dla małych psów.

Jak dobrać rozmiar legowiska dla psa?
Przede wszystkim należy zmierzyć naszego psa. Polecamy zrobić to kiedy pies będzie już sobie leżał i odpoczywał, dzięki temu zaoszczędzimy jemu oraz sobie stresu związanego z mierzeniem. Psa mierzymy od czubka głowy do nasady ogona. W ten sposób uzyskamy po dodaniu około 5-10 cm długość legowiska. Następnie mierzymy psa od grzbietu do pazurków i uzyskujemy szerokość legowiska dla psa. Legowisko dla psa oczywiście nie może być za małe, ale jednocześnie nie powinno być przesadnie duże. Jeśli legowisko dla psa jest za duże nasz pies nie będzie się czuł w nim bezpiecznie, a i samo legowisko będzie zajmowało więcej miejsca w naszym domu niż jest to konieczne.

Z jakich materiałów powinno być wykonane legowisko dla psa?
Z naszych wieloletnich doświadczeń w poszukiwaniu legowiska idealnego wynika, że idealne legowisko dla psa powinno być wykonane z trwałej tkaniny tapicerskiej, która jest bardzo wytrzymała i odporna na przetarcia czy rozerwania, a jednocześnie jest miękka i przyjemna w dotyku, tak aby pies miał przyjemność z użytkowania swojego legowiska. W legowiskach dla psów Magic Dog stosujemy tkaniny tapicerskie wodoodporne, które są nie tylko trwałe, ale również, co było dla nas niezwykle ważne, nie zawierają szkodliwych pierwiastków i metali ciężkich, co potwierdzają badania wykonane przez Instytut Włókiennictwa.

O czym jeszcze warto pamiętać kupując legowisko dla psa?
Szukając odpowiedniego legowiska dla psa mamy do wyboru wiele kształtów i modeli. My dzięki naszym doświadczeniom stwierdzamy, że najlepiej sprawdzają się legowiska w kształcie kwadratu lub prostokąta, ponieważ legowisko dla psa zwykle ustawione jest pod ścianą, a w przypadku legowisk owalnych w przestrzeniach między ścianą a legowiskiem często zbiera się kurz, który może powodować alergię u psa. Kolejną rzeczą o której warto pamiętać szukając legowiska jest łatwość utrzymania go w czystości. W legowiskach Magic Dog zadbaliśmy również o to i nasze legowiska wykonane są z tkanin, które są łatwe w utrzymaniu w czystości za pomocą wilgotnej ściereczki - dotyczy legowisk Magic Dog Standard. Natomiast nasze legowisko Lux to legowisko ze zdejmowanym pokrowcem, które jest w całości rozbieralne. Wystarczy więc wyjąć wypełnienie legowiska dla zwierząt, które jest w nim ukryte za pomocą zamków błyskawicznych i uprać legowisko ręcznie lub w pralce.

Dlaczego warto kupić legowisko dla psa Magic Dog?
Legowiska dla psów Magic Dog powstają w całości w Polsce w sprawdzonych szwalniach z wykorzystaniem materiałów najwyższej jakości (antyalergicznych tkanin wolnych od szkodliwych pierwiastków, mocnych zamków, nici tapicerskich), a dzięki temu, że jesteśmy producentem legowisk możemy je Państwu zaoferować w najkorzystniejszej cenie. Nasze legowiska są praktyczne, pasują do każdego wnętrza, a co najważniejsze są testowane przez zwierzęta, co gwarantuje, że legowisko sprawdza się w codziennym użytkowaniu. Zapraszamy do zakupów. Oferujemy Państwu nie tylko dobrej jakości legowiska w przystępnej cenie, ale również bezpieczeństwo zakupów, w szczególności bezproblemowy zwrot i 2-letnią gwarancję na produkt.

Mamy już dobre legowisko - jak nauczyć psa spać w nim?
Najlepszym sposobem na to aby pies chętnie spał w swoim legowisku jest nie uczenie go spania w łóżku . Jeśli nie nauczymy psa spać w łóżku czy na kanapie to już połowa sukcesu i możemy przejść do nauki spania w legowisku. Kiedy pies śpi z nami w łóżku kilka miesięcy a nawet lat naturalnie każda próba nauczenia go spania w legowisku kończy się oporem i powrotem do łózka. Pies przecież woli spać z nami, dlatego tak ważna jest konsekwencja i nie pozwalanie psu na spanie w naszym łóżku. Naturalnie możemy pomóc psu, aby chętnie spał w swoim legowisku - spróbujmy popracować z psem tak aby jego legowisko kojarzyło mu się z czymś miłym. Najprostszym sposobem jest nagradzanie psa za każdym razem, kiedy położy się na swoim legowisku - może to być przysmak, pogłaskanie czy oczywiście pochwała np. słowa: dobry pies. Pamiętajmy także, aby legowisko było odpowiednio ustawione. Legowisko dla psa powinno stać w miejscu, które nie jest zbytnio hałaśliwe, ale jednocześnie zbytnio odizolowane od domowników - pies zawsze chce przecież strzec naszego domu. Stąd częste umieszczanie legowiska dla psa w przedpokoju - pies ma wszystko na oku zwłaszcza jeśli mamy dom z otwartą przestrzenią.

Jak dbać o legowisko?
Jeśli mamy wybrane odpowiednie legowisko dla naszego pupila, a więc takie które ma odpowiedni rozmiar, nie jest ani za małe ani za duże, a nasz pies chętnie na nim leży, to znak, że będziemy musieli o nie dbać, aby służyło nam jak najdłużej, ale także dlatego, aby nasz pies nadal chętnie w nim leżał. Jak zatem utrzymać nasze legowisko w dobrej formie? Przede wszystkim zalecamy, aby legowisko wietrzyć jak najczęściej - zwłaszcza jeśli pogoda temu sprzyja (nie należy oczywiście wystawiać legowiska na długotrwałe działanie słońca, tak aby zachować piękny kolor naszego legowiska). Zaletą częstego wietrzenia legowiska jest utrzymanie przyjemnego zapachu, oraz pozbycie się roztoczy, bakterii i wirusów, które mogą powodować alergię u naszego pupila. Kolejnym elementem utrzymania naszego legowiska w dobrej formie jest czyszczenie. Jeśli posiadamy legowisko ze zdejmowanym pokrowcem to zadanie mamy ułatwione - wystarczy zdjąć pokrowiec za pomocą zamków i wyprać sam zewnętrzny otok, a wkład legowiska delikatnie odkurzyć i wywietrzyć. Jeśli jest to legowisko bez zdejmowanego pokrowca to możemy wyprać samo legowisko, zachowując oczywiście przepis prania, a potem pozostawić je do wyschnięcia.
Pokazuje 1 do 15 z 19 (2 Stron)